Samouzdrawianie – to proste


Metody / piątek, czerwiec 7th, 2019

Nie od dziś wiadomo, że ludzki organizm posiada zdolności do samouzdrawiania. Czasem wystarczy zmiana nastawienia, otwarcie serca i umysłu na działanie energii kosmosu i zaczynają dziać się rzeczy niezwykłe. Warto więc spróbować chociaż troszkę otworzyć się na odrobinę magii w życiu.

Jak działa samouzdrawianie

1. Radość z życia i kreatywność
Badania jasno pokazują, że ludzie szczęśliwi żyją zdecydowanie dłużej. Co, więc stoi na przeszkodzie, żeby być radosnym przez całe życie i dzięki temu czuć się zdecydowanie lepiej. Jest to przykład samouzdrawiania, ponieważ własne decyzje i życie wpływa na dobro fizyczne ludzkiego organizmu.
2. Harry Edwards i jego teoria
Pokazuje on technikę, w której należy otworzyć dłonie i skierować je do siebie. Należy przyjąć postawę otwarte i utrzymać ją przez cały czas, ponieważ wiele osób o tym zapomina. Zbyt mocno nakierowują się oni na wolę, a zapominają, że wola i intelekt muszą działać spójnie ze sobą. Tylko tak będzie można uzyskać zdrowie, które przyda się każdemu człowiekowi.
3. Wsłuchiwanie się w samego siebie
Bardzo ważne w samouzdrawianiu jest również słuchanie swojego wnętrza. Jeśli dzieje się coś złego to organizm z pewnością to zauważy i poinformuje o tym człowieka. Jeśli dana osoba nie będzie słuchała swojego wnętrza to niestety nie będzie wiedziała co się dzieje. Warto wsłuchiwać się w samego siebie, żeby dotrzeć do najgłębszych zakamarków swojego ciała. Tym sposobem będzie można uzdrowić swoje uczucia, które mają wpływ również na zdrowie fizyczne.