Oczyszczanie energetyczne


Metody / sobota, czerwiec 15th, 2019

Sposobów na oczyszczenie energetyczne w pomieszczeniu czy w naszym organizmie jest kilka. Objawy wskazujące na to, że otacza nas negatywna energia są niejednokrotnie objawami podobnymi do przeziębienia. Są to na przykład senność, ból głowy, rozdrażnienie. Kiedy ma się pewność, że pogorszenie naszego samopoczucie nie ma nic wspólnego z naszym zdrowiem, można zacząć działać w kierunku oczyszczenia energetycznego.

Oczyszczanie energii organizmu

Wiele źródeł podaje, że pozbycie się negatywnej energii z organizmu należy zacząć od ogólnego oczyszczenia z toksyn, stosując odpowiednią dietę. Takie czynności dają nam poczucie lekkości, a to pierwszy krok do pozbycia się negatywnej energii. Oczyszczenie energetyczne organizmu to przede wszystkim wyrzucenie z siebie negatywnych emocji. Obmywanie ciała lub kąpiel w ziołach, medytacja – to bardzo dobre sposoby na to, by uwolnić ciało z negatywnej energii. Przede wszystkim należy jednak pozbyć się złej energii ze swojego otoczenia.

Oczyszczanie energii w domu

Oczyszczenie energetyczne w pomieszczeniu, w którym przebywamy na co dzień jest sprawą bardzo delikatną. Możemy spróbować oczyścić złą energię samemu, lecz warto skorzystać z pomocy osób doświadczonych, najlepiej zaufanych czy z polecenia. Należy pamiętać, że złą energię generują kłótnie, negatywnie podejście do życia nasze lub osób nas odwiedzających, a nawet wystrój pomieszczeń, jak na przykład przytłaczająca kolorystyka, smutne obrazy. Jest wiele technik oczyszczania negatywnej energii, takich jak okadzanie mieszkania biała szałwią czy oczyszczanie solą – w tym przypadku myjemy ciało i mieszkanie roztworem z soli.

W oczyszczaniu energii bardzo duże znaczenie ma nasze zachowanie, nasza świadomość. Gdy mamy do czynienia z osobą, która roztacza wokół siebie negatywną energię, należy zastosować metody, dzięki którym energia wróci do niej, a nie zostanie w naszym domu czy w nas samych. Tutaj można wymienić metodę lustra, która polega na wyobrażeniu sobie luster odbijających negatywne emocje naszego rozmówcy, metodę mówienia do rąk, czyli ułożeniu dłoni tak, by jak lustro odbijała złą energię.

Korzystając z usług zaufanej osoby, która ma doświadczenie w oczyszczaniu otaczającej nas energii, możemy się dowiedzieć jak wiele istnieje sposobów, by poprzez odpowiednie rytuały lub proste czynności poprawić samopoczucie nasze i innych domowników.